Co X520 wnosi do stołu - w pełni funkcjonalne i ekonomiczne urządzenie

Podczas gdy większość producentów robotów jest przyzwyczajona do ozdabiania swoich produktów plastikowymi panelami, tanimi materiałami i tym podobnymi,

neastvor ośmiela się tworzyć nowe możliwości. Odważne wykorzystanie hartowanego szkła do ozdobienia X520's, w połączeniu z przyciskiem sterującym na górnym panelu, dostarcza fantastycznych wrażeń.

Oprócz stylowego wyglądu, X520 jest opłacalny, biorąc pod uwagę jego inteligentne cechy i funkcje w porównaniu z jego odpowiednikami.

Po pierwsze, urządzenie oferuje wystarczającą wydajność czyszczenia, aby wykonać swoją pracę.

  • 6000pa potężna siła ssania : Moc ssania 6000 PA jest wystarczająca, aby poradzić sobie z większością odpadów w domu. Jest tak potężna, że może zassać nawet małe stalowe kulki.
  • Model planowania: Czyszczenie całego pomieszczenia i podążanie za maszyną po zaplanowanej trasie pozwala na efektywne i szybkie posprzątanie całego pomieszczenia.
  • Bateria o dużej pojemności 5200mah: Może wspierać czyszczenie do 250 metrów kwadratowych.Czas czyszczenia może być obsługiwane przez ponad 2 godziny.

Po drugie, robot jest wyposażony w różnego rodzaju funkcje, które pomagają w osiągnięciu lepszych wyników czyszczenia.

  • 3-stopniowa regulacja wody,Umożliwia lepsze czyszczenie różnych rodzajów podłóg.
  • Wysokość 7,5 cm pozwala robotowi z łatwością dostać się na dno sofy lub łóżka w celu czyszczenia
  • W aplikacji można zapisać 5 map.
  • 3.0 system inteligentnej nawigacji z żyroskopem, czujnikami zbliżeniowymi, antywibracyjnymi i przeciwupadkowymi dla większej wydajności, inteligencji, intuicyjności i przewidywalności.

Po trzecie, X520 posiada szczotkę walcową w kształcie litery V, która wzmacnia efekt podczas czyszczenia podłóg. Dzięki temu maszyna trzyma się blisko podłogi i zachowuje wysoką skuteczność czyszczenia.

Inteligentny gadżet może nigdy nie kojarzyć się nam z okazyjną ceną. Jednak X520 udało się to zrobić! Jest to urządzenie budżetowe, ale nigdy nie zawiedzie Cię w dół.budżetowe urządzenie, ale nigdy nie zawiedzie Cię w dół.

X520 jest obecnie dostępny online, aby cieszyć się aktywnymi zniżkami, nie przegap!