Zrównoważony rozwój i ochrona środowiska są czymś, do czego w Neatsvorze przykładamy dużą wagę. Nie ma plan B, dlatego staramy się redukować czynniki, które powodują szkody w naszym środowisku. Firma Neatsvor wdrożyła kilka zrównoważonych działań, aby stworzyć bardziej przyjazny dla środowiska robot odkurzacz. Dlatego mamy ustalony cel, aby stale wprowadzać nowe środki. W ten sposób tworzymy wartość dodaną dla naszej planety, zamiast ją niszczyć.


Przeanalizujmy różne czynniki zrównoważonego rozwoju, które mamy do tej pory.

Mniejsze zużycie energii!

Robotyczny odkurzacz Neatsvor odkurza i jednocześnie myje Twoją podłogę! Czyści wszystkie powierzchnie podłogowe i dywany w całym domu, jak również we wszystkich pomieszczeniach. W ten sposób robot odkurzacz zużywa mniej energii, aby wykonać kilka czynności jednocześnie. Nie będzie też równie dobrym rozwiązaniem, jeśli sprzątanie wykonasz samodzielnie.

W sumie oszczędzają Państwo środowisko, oszczędzając energię, a jednocześnie zyskują więcej korzyści dla zdrowia. Odkurzacze robotyczne zużywają więcej energii niż zwykłe odkurzacze ręczne - ale tutaj ważne jest, aby myśleć o tym, że robotyczny odkurzacz wykonuje kilka rodzajów czyszczenia w tym samym czasie i wykonuje większą pracę niż odkurzacz ręczny. Odkurzacz robotyczny zużywa mniej energii na jednostkę czasu, niż gdybyś miał odkurzać i prać ręcznie.


Trwały pojemnik na kurz

W przeciwieństwie do odkurzaczy ręcznych, Neatsvor jest ekologiczny, ponieważ wszystkie odkurzacze-roboty zawierają pojemnik na kurz, który można łatwo opróżnić, wypłukać i włożyć z powrotem - jest on wielokrotnego użytku. Zdecydowana większość odkurzaczy ręcznych wykorzystuje worki, które trzeba wymieniać po każdym napełnieniu, obciążając środowisko niepotrzebną produkcją i odpadami. Tutaj można zaoszczędzić czas, pieniądze i energię dzięki zastosowaniu pojemnika na pył zamiast worka.

Nasz plan dalej

Będziemy nadal ograniczać szkodliwy wpływ środowiska na społeczeństwo i staniemy się częścią społeczeństwa, które wspólnie dąży do ratowania naszej planety. Istnieją trzy wymiary zrównoważonego rozwoju, a nasz główny nacisk kładziemy na klimat i środowisko. Tutaj pożądane jest, abyśmy przyczynili się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych i ochrony zasobów naturalnych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby przedstawić środki, które pomogą nam stać się bardziej zrównoważonym przedsiębiorstwem.