Par Neatsvor

           

Neatsvor ir vismodernāko robotizēto putekļu sūcēju zīmols, viens no progresīvākajiem robotikas uzņēmumiem, mēs projektējam un ražojam tīrīšanas robotus, lai atbrīvotu vairāk cilvēkresursu. Pēdējos gados Neatsvor ir koncentrējies uz augstas kvalitātes, lētāku produktu ražošanu.

Par R&D

           

Neatsvor ir izcila R&D komanda ar vairāk nekā 180 inženieriem, no kuriem 90% ir ieguvuši maģistra grādu pasaulē atzītās universitātēs.Neatsvor ir vairāk nekā 100 patentu (komunālo pakalpojumu patenti, dizains, programmatūras patenti u.c.) mājas robotu jomā. .

Mūsu priekšrocības

           

1. Kā pasaulē pazīstama zīmola oriģināliekārtu ražotājs, mūsu kvalitāte ir salīdzināma ar Roborock, Ecovacs, mūsu vidējais kļūmju līmenis ir 2 %, bet vairumam tradicionālo zīmolu ir līdz 5 % kļūmju līmenis.2. Spēj nodrošināt OEM pakalpojumu ar zemu MOQ.

Piegāde un garantijas

           

Mums ir noliktavas Spānijā, Francijā, Polijā, Čehijā un ASV, un mēs varam piegādāt preces ātri - 3-7 dienu laikā. Tajā pašā laikā klientiem nav jāmaksā papildu nodokļi Mēs saviem klientiem piedāvājam 3 gadu garantiju.

Mūsu produkti

           

Pašlaik pārdošanā ir 6 modeļi. Un arvien vairāk modeļu tiek pārdoti.

Sadarbība

           

Mēs tagad atbalstām DOB, dropshipping un filiāļu mārketingu Ja jums ir jauna interese strādāt ar mums, lūdzu, sūtiet e-pastu uz:  mario@neatsvor.com


Domingo, segunda-feira, terça-feira, quarta-feira, quinta-feira, sexta-feira, sábado
janeiro, fevereiro, março, abril, maio, junho, julho, agosto, setembro, outubro, novembro, dezembro
Não há itens suficientes disponíveis. Só restam [max].
Carrinho de compras

O seu carrinho está vazio.

Retorne à Loja

Adicionar nota ao pedido Editar nota do pedido
Estimar envio
Adicionar um cupão

Estimar envio

Adicionar um cupão

O código do cupão funcionará na página de finalização da compra.