Jak rozpocząć pracę z Neatsvorem

Czy jesteś gotowy zainwestować w robota odkurzacza z Neatsvor, ale nie jesteś pewien, który typ wybrać i jak zacząć? Neatsvor ma cztery różne typy robotów odkurzających, a my przyjrzymy się każdemu z nich teraz. Ponadto pokażemy, jak w prosty sposób rozpocząć pracę z odkurzaczem-robotem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, aby uzyskać jeszcze więcej informacji o nas i naszych produktach!
Jak napisano we wstępie, Neatsvor ma cztery różne typy robotów odkurzaczy. Wszystkie cztery roboty odkurzające mają wiele podobnych cech, ale jest też kilka rzeczy, które je od siebie oddzielają - przyjrzymy się temu teraz bliżej:

Neatsvor X500:

Neatsvor X500 to nasz najbardziej ekonomiczny model. Jest to najlżejszy i najprostszy ze wszystkich czterech robotów odkurzających, ale z unikalnymi cechami, takimi jak 350ml zbiornik na wodę + 350ml pojemnik na kurz o dużej pojemności + zdalnie sterowana aplikacja + ssanie denvas 3000 Pa, to czyści twoje podłogi zbyt prosto! Podsumowując, jest to idealny robot odkurzacz dla tych, którzy chcą najłatwiejsze i najtańsze!

 

Neatsvor X520:

Neatsvor X520 to unowocześniona wersja modelu X500 z jeszcze większą mocą ssania - aż 6000 PA. Model ten jest więc bardzo skuteczny i idealny do usuwania sierści psów. Z taką mocą ssania możemy zagwarantować, że wszystkie psie włosy i zanieczyszczenia zostaną usunięte zarówno z podłóg, jak i dywanów w Twoim domu. Nie zapominajmy również o jego wspaniałym designie w stylowym kolorze czarnym, który nadaje mu elegancki wygląd.

 

Natsvor X600:

Neatsvor X600 ma lepszą technologię nawigacji niż X520 i X500, a my dodaliśmy tutaj obszar z ograniczeniami. Oznacza to, że możesz zaznaczyć na mapie miejsca, które nie powinny być odkurzane lub mopowane. X600 ma moc ssania 4000PA, wiadro z wbudowanym mopem i zlewem, automatyczne ładowanie i może być sterowany przez App i Google Home. Innymi słowy - ma wszystko, czego potrzebujesz! Nosi stylowy czarny kolor z białymi detalami. A jego skuteczność czyszczenia jest bardzo wysoka.

 

Neatsvor X600 Pro:

 Neatsvor's X600 Pro jest najinteligentniejszym robotem odkurzaczem, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy, z siłą ssania do 6000 PA, która jest bardzo odpowiednia dla sierści psa. Ma również wbudowany obszar ograniczony do wspinania się po krawędziach o wysokości 2 cm, a także jest wyposażony w mop, zlew i wiadro. Sterowany za pomocą aplikacji kompatybilnych z Google home. Jest to produkt o najwyższej konfiguracji i najlepszym działaniu spośród wszystkich naszych modeli.

Jeśli trudno Ci się zdecydować, który robot odkurzacz kupić, z przyjemnością pomożemy Ci po drodze. Zależy nam na szybkiej i dobrej obsłudze klienta i jesteśmy gotowi pomóc Ci, gdy tego potrzebujesz! Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta już dziś, a my odpowiemy Ci tak szybko, jak tylko będziemy mogli! Jesteśmy tak pewni, że będziesz genialnie zadowolony z naszych produktów, że dajemy Ci 100% gwarancji satysfakcji, jeśli cokolwiek się stanie.