Jak Robot Neatsvor pomoże Ci osiągnąć równowagę między pracą a życiem prywatnym?

Jak widać, większość ludzi lubi porządek w swoich domach, ale sprzątanie ich zajmuje dużo czasu. Bycie schludną osobą nie jest złą rzeczą, ale może zająć dużo twojego czasu i po prostu nie jest tego warte.

A czas spędzony na sprzątaniu zabiera czas, który masz na cieszenie się życiem. To coś, czego nie chcemy.

 

Jak osiągnąć równowagę?

Nie możemy rezygnować z wyższej jakości czasu życia tylko dlatego, że potrzebujemy czystości i domu. Teoretycznie schludne i czyste otoczenie jest warunkiem koniecznym dobrego życia.

Aby uniknąć tego konfliktu, rodzina robotów neatsvor jest godnym rozwiązaniem problemów.

 

Mocne ssanie

Rodzina robotów neatsvor jest wyposażona w potężną siłę ssania, aby poradzić sobie z każdym rodzajem odpadów. Wysoka siła ssania może podnieść małe stalowe kulki, a dzięki optymalizacji naszego projektu kanału powietrznego, siła ssania jest jeszcze większa, ale dźwięk nie przeszkadza w normalnym życiu. Całkowicie uwalnia Twoje ręce.

 

Zamiatanie na okrągło

neatsvor Robot family nie odpuszcza żadnych zakamarków Twojego domu, nawet tych najłatwiejszych do przeoczenia miejsc, takich jak pod łóżkiem, za zasłonami, na półkach z książkami, w magazynie, na wysokich blatach i innych martwych kątach, gdzie kurz może się łatwo gromadzić. Dzięki funkcji multi-mode, wszelkie cząstki lub kurz nie może uciec ich oczu.

 

W pełni zautomatyzowane czyszczenie

Wciel się w rolę stewarda, rodzina neatsvor Robot nigdy cię nie zawiedzie. Dzięki APP możesz przejąć kontrolę nad swoim stewardem gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko potrzebujesz. Otwórz aplikację, zaplanuj sprzątanie, a nawet wyznacz obszary sprzątania - to wszystko, co musisz zrobić, łatwo i prosto.

 

Funkcja dostosowana do potrzeb klienta

Jako słodki asystent, rodzina robotów neatsvor oferuje Ci nawet usługi dostosowane do Twoich potrzeb. Na przykład, możesz powiedzieć robotowi, gdzie ma sprzątać, a gdzie nie, lub nawet wyznaczyć optymalną ścieżkę sprzątania. Co więcej, możesz dostosować szybkość szczotkowania do różnych warunków i materiałów na podłodze. Założę się, że będzie to wielka niespodzianka!

 

Ogromna pojemność baterii

Dzięki dużej pojemności baterii, robot neatsvor będzie zawsze z Tobą i do Twojej dyspozycji.

Nie ma potrzeby częstego ładowania lub doładowywania, co pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu i zapewni wysoką wydajność pracy.

 

Z pomocą rodziny robotów neastvor

możesz robić w domu następujące rzeczy

Ćwiczyć, przygotowywać posiłki, oglądać programy telewizyjne, grać w gry i spędzać czas z rodziną.

Każda odrobina czasu, którą zaoszczędzisz, przyniesie Ci lepsze zyski.