Wraz z rozwojem nauki i technologii, inteligencja wydaje się stopniowo stawać się częścią naszego życia. Interesującą rzeczą jest to, że niektórzy z nas wpadają w pułapkę tak zwanego nowoczesnego środowiska życia z powodu zbyt skomplikowanych gadżetów technicznych. Na szczęście są jeszcze proste, ale kompetentne urządzenia, takie jak X600.

Jako urządzenie przyjazne dla użytkownika, X600 wyposażony jest w szereg przydatnych funkcji, takich jak wielopoziomowa nawigacja i mapowanie, jak również sterowanie za pomocą aplikacji APP, a jego celem jest zaoferowanie prostszej i bardziej użytecznej obsługi. Używając prostej obsługi, możesz objąć każdy aspekt X600, taki jak zmiana trybu czyszczenia, zmiana kierunku jazdy, planowanie czasu czyszczenia, a nawet przełączanie mocy ssania.

Taka prosta obsługa oszczędza czas na zmagania z odkurzaczem podczas sprzątania i jest szczególnie przyjazna dla rodzin z dziećmi i osób starszych.

Aby poprawić siłę ssania i stabilność, model X600 ma zmodernizowany port ssący, który zapewnia do 4000 PA siły ssania. Co więcej, jest on wyposażony w wysoce precyzyjną nawigację laserową, która pozwala szybko i dokładnie określić warunki otoczenia.

W połączeniu z wewnętrznym silnikiem bezszczotkowym firmy Nidec, urządzenie jest prawie dwa razy bardziej wydajne i skuteczne w czyszczeniu niż maszyny z napędem żyroskopowym dostępne na rynku.

Podobnie jak inne roboty odkurzające, ten niezawodny gadżet może automatycznie powrócić do stacji dokującej, gdy zabraknie mu energii lub gdy zadanie sprzątania zostanie zakończone.

Nie wątp w moc czyszczenia, jaką ma do zaoferowania X600. Oferuje on szeroką gamę funkcji, aby poradzić sobie z plamami.

Inteligentny zbiornik na wodę: Automatyczne wyłączenie funkcji infiltracji wody w przypadku nie-czyszczenie.I wyjście wody może być regulowana na 3 poziomach, aby przynieść lepsze wyniki.

Szczotka walcowa do czyszczenia w kształcie litery V : Szybko i skutecznie czyści całą podłogę.


Moc ssania 4000PA : Model X600 ma moc ssania wystarczającą do usunięcia dużej ilości śmieci i z łatwością czyści dywany.


Nawigacja laserowa : zmniejszona częstotliwość powtórzeń, szybkie i skuteczne zamiatanie.


Jeśli dysponujesz oszczędnym budżetem, ekonomiczny X600 musi znaleźć się na Twojej liście zakupów.